O nás

O nás

Asociace Českých Trenérů a Jezdců (dříve AČPTCDK) vznikla již v roce 1991. Jejím cílem je hájit zájmy profesionálních trenérů a jezdců dostihových koní v českém i zahraničním turfu.

 

Trenér dostihových koní je vždy kvalifikovaná osoba s potřebným vzděláním. Práce trenéra musí být vždy zodpovědná. Každý trenér se snaží své svěřence co nejlépe připravit a v dostihu s nimi dosáhnout dobrých výsledků, čímž se odmění nejen celému realizačnímu týmu, ale především majiteli, který do svého koníčku, zábavě či podnikání investuje.


Jezdec dostihových koní je profesionál vyučený ve svém oboru a je tedy připraven podávat v sedlech jemu svěřených koní maximální výkony. Od trenéra nebo majitele je před samotným dostihem seznámen s povahou koně a s jeho schopnostmi, čehož následně využije v konkrétním dostihu.

Aktuality

Žádáme všechny případné zájemce o trenérský kurz (trenér z povolání), aby poslali předběžnou přihlášku na adresu 

 sekretariat@dostihy.cz

 Nejpozději do 15.6.2021

 

 

 

Žádost o poskytnutí kompenzačního bonusu pro OSVČ

Žádost o poskytnutí kompenzačního bonusu pro OSVČ

Dne 9. 4. 2020 schválil Senát návrh zákon o kompenzačním bonusu v souvislosti s krizovými opatřeními v souvislosti s výskytem koronaviru SARS CoV-2. Žádost můžete podat prostřednictvím interaktivního formuláře.

Na odkazu: http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/dpr_info/aktualita.faces?zaznam=145 , si můžete přečíst veškeré pokyny pro podání žádosti, včetně jejího samotného stáhnutí. 

 

 více